Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ławy do salonu

( ilość produktów: 112 )

Zastanawiasz się nad zakupem ławy do salonu lub innego pokoju? Na kawę, książkę czy gazetę. Może stać pod ścianą lub na środku, często ustawia się na niej świeże kwiaty, a czasem – choć mało kto się do tego przyznaje - opiera nogi podczas wylegiwania przed telewizorem. Ława, bo o niej mowa, konieczna jest w każdym salonie, w którym stawia się na funkcjonalność. Szukasz ławy do pokoju? W ofercie naszego sklepu, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Ława do salonu czy stolik?

Jak to jest – niby ława, a jednak stolik? Kiedyś oczywiście było inaczej – ława była… ławą, a więc długim siedziskiem, często połączonym z praktyczną skrzynią. Obecnie jednak pod ławami określa się małe, charakterystyczne stoliki kawowe, sięgające niewiele ponad kolana, które są doskonałym uzupełnieniem… kanapy, rogówki czy fotela. Ława bowiem nie jest duża, nie zajmuje wiele miejsca, ale służy odkładaniu wszystkiego, co może się przydać podczas relaksu – książki, telefonu czy filiżanki z kawą. Niezależnie od tego, jak się na nią mówi – wiadomo, że ma się na myśli to miejsce, które jest połączeniem funkcjonalności stołu, a zarazem nie służy tradycyjnym, wystawnym posiłkom. Jest też coś, co wyróżnia ławy spośród setek innych stolików – geometryczny kształt, prostokątny lub kwadratowy – oraz forma bryły. Może mieć otwarte lub zamknięte niektóre z boków, a jej dno świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania czasopism, gier lub też dekoracji. Jednak w tej prostej formie zawiera się ogromna funkcjonalność – ławy można ustawić pod ścianą lub też na środku, mimo niewielkich rozmiarów oferują sporo miejsca, a ich wygląd i styl jest ważnym elementem aranżacyjnym. To oczywiste, że nie można przejść obok nich obojętnie! W naszej ofercie znajdziesz ławy do salonu oraz wiele innych mebli. Koniecznie sprawdź nasze szafy oraz stoły!

Nowoczesna ława do salonu

Bardzo często okazuje się, że przestrzeń przed kanapą aż prosi się o wypełnienie. Nie pomaga położenie dywanu czy postawienie pufy - ewidentnie potrzeba czegoś więcej. Właśnie tu z pomocą przychodzą ławy – niezbędny, brakujący element, który będzie zarówno bardzo przydatny, jak i wyjątkowo atrakcyjne dopełni aranżację. Stylowe ławy mogą mieć różne kolory, przez co idealnie można je dopasować do reszty mebli, co nie oznacza jednak, że trzeba się właśnie tym sugerować. Wybierając kontrastowy kolor, stworzy się w salonie jakby nową strefę – inną od tej, którą buduje duży stół w jadalni. Stworzy miejsce do relaksu i wypoczynku, wreszcie umożliwi wygodne odstawienie kubka kawy czy lampki wina, może się przydać nawet podczas pracy, by swobodnie odłożyć laptop. Co więcej – będzie też idealnym miejscem do zabawy dla dzieci, z racji swojego niskiego rozmiaru. Wystarczy sobie wyobrazić – rodzic spokojnie przeglądający gazetę i maluch tuż obok, który może wygodnie rysować w jego towarzystwie… Ława może być nieco bardziej elegancka i stylowa, może się wyróżniać na tle innych dodatków, stanowiąc element zaskoczenia w ładzie i zachowawczości, która dotąd panowała we wnętrzu. Może też podbić już obecną nowoczesność, wraz z lekkim połyskiem i atrakcyjnymi, ażurowymi ściankami czy oryginalnie wyglądającymi chromowanymi wstawkami. Nieważne, czy szukasz ławy do pokoju, która będzie się wyróżniać na tle innych mebli, czy też poszukujesz ławy do salonu, która będzie delikatnym dodatkiem, u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Tak, ława do pokoju jest konieczna

W zasadzie pytanie o to, czy warto kupić ławę do pokoju, jest zbędne. Oczywiście, że tak! Doskonale wpasowuje się w klimat salonu, a przede wszystkim – jej praktycznie wykorzystanie i przydatność są nie do podważenia. Stylowa ława do salonu będzie – po prostu – ładna i przydatna, dokładnie tak samo, jak wygodny fotel czy regał na książki. Ławy do pokoju się niejako wpisane w krajobraz każdego pokoju dziennego, są jego nieodłącznym elementem. Jeśli wygodnie wypoczywać – to tylko mając przed sobą ławę! Może kładzenie na nią nóg nie jest najlepszym pomysłem, ale… nie trzeba mówić o tym głośno! Kubek, książka, stopy czy druty do dziergania – każdy wypoczywa tak, jak lubi i ława do salonu będzie służyła każdemu. Wreszcie nie trzeba będzie odkładać rzeczy na miejsce obok, stresując się, że ktoś na nich usiądzie, ani trzymać na kolanach, rezygnując przy tym z wygodnej pozycji – ława po prostu ułatwi życie, więc z pewnością znajdzie się w nim – i w salonie – na nią miejsce. Co więcej – ono jest zawsze, bo przecież w każdym salonie jest sofa czy narożnik, które aż proszą się o towarzystwo ławy!

Polecamy podkategorie: KomodyMeblościanki, Stoły, MateraceSzafy, Meble kuchenne

pixel