Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Łóżko kontynentalne 120x200

( ilość produktów: 102 )

Łóżko kontynentalne w paru zdaniach.

 

Kontynentalne łóżko zyskało swoją popularność dzięki swojemu wyglądowi, nadającego bogatego stylu sypialni. Łóżko kontynentalne 120x200 składa się z dwóch podstawowych części: pierwsza to pojemny pojemnik na pościel (w przypadku łóżka kontynentalnego 120x200 mamy dwa pojemniki otwierane każdy osobno). W skrzyni są wbudowane sprężyny typu bonell. Na nią nakładany jest materac kieszeniowy, w którym każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki temu podczas obciążenia nie pracuje cały materac. Zwieńczeniem jest często pikowane wezgłowie.

 

Łóżko sypialniane, czy na pewno kontynentalne?

 

Oczywiście, że tak ! Zaczynając od wyżej położonej powierzchni spania, co ma znaczenie dla osób z problemami z kręgosłupem i kończąc na dwóch pojemnikach zamiast jednego dużego jak w łóżku tapicerowany, dzięki czemu nie musimy podnosić całej powierzchni spania, żeby dostać się do pojemnika na pościel. Mogę z czystym sumieniem polecić łóżko kontynentalne 120x200 z pojemnikiem.

 

Z myślą o Twojej wygodzie.

 

Każdy z Nas ma inne potrzeby, jedni wolą twarde, drudzy miękkie materace. W łóżku kontynentalnym mamy dwa podstawowe materace. Jedna możemy zastosować trzeci, materac nawierzchniowy viscotopper lub z pianki T25. Dla osób lubiących miękkie materace polecam visco, a dla twardszą powierzchnię spania pianki.