Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Łóżko kontynentalne 180x200

( ilość produktów: 636 )

Czas na zmiany 

Łozko kontynentalne to nowe podejście do urządzenia sypialni. Nada ekskluzywnego wyglądy i przyciągnie spojrzenie. Łóżko kontynentalne 180x200

pomimo swojej dużej powierzchni spania, dzięki zlikwidowaniu boczków i przodu, które występują w łóżku tapicerowanym nie zajmie Nam dużo miejsca w sypialni i będziemy mogli Sobie pozwolić na większy komfort spania nie rezygnując z miejsca do poruszania się.

 

Coś nowego 

Kontynentalne łóżko poza tym, że zabiera Nam mniej miejsca, przy takiej samej powierzchni spania jak w łóżku tradycyjnym to ułatwia Nam otwieranie pojemników na pościel. W łóżku tradycyjnym musimy podnosić całą powierzchnię spania, która nieraz jest bardzo ciężko z racji grubego materaca. Często, żeby mieć możliwość dostania się do pojemnika musimy dokupić metalowy stelaż, który może kosztować nawet 500 zł. Łóżko kontynentalne z pojemnikami ma dwie osobne skrzynki co ułatwi Nam codzienne korzystanie z nich.

 

To ma znaczenie

Łóżko sypialniane typu kontynentalnego ma wyższą powierzchnię spania co jest idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa lub osób starszych, ale nie tylko. W łóżku mamy dwa podstawowe materace: bonelowy i kieszeniowy. Dodatkowo możemy dobrać materac nawierzchniowy topper, który może zmienić twardość powierzchni spania.