Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Łóżko kontynentalne 200x200

( ilość produktów: 623 )

Łóżko Kontynentalne 200x200

Czym jest wybór łóżka do swojej Sypialni ? Łatwym wyborem na pewno nie. Jedni nie wymagają wiele wystarczy im nie duża kanapa aby odpocząć i się zrelaksować. Drudzy zaś wymagania dotyczące swojego wypoczynku mają o wiele większe i oczekują wielkiego łoża w rozmiarze 200x200 z grubym materacem i wielkimi poduchami. Dla tych drugich to łóżko sprawdzi się idealnie. Jest to łóżko Kontynentalne czyli Synonim luksusu. Do takiego mebla zazwyczaj dobiera się różne komponenty takie jak materac podstawowy – jego grubość, materac nawierzchniowy czyli tzw. topper. A także ogólny rozmiar łóżka. Taki podstawowe spotykane rozmiary łóżek to 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 lub 200x200.


Stylowe wnętrze z łózkiem 200x200

Duże łóżko do sypialni ? Ktoś powie, że jego Sypialnia jest niewystarczająco duża na łóżko kontynentalne. To fakt ! Przy małych pomieszczeniach większe łóżka to duży PROBLEM ! Jednak Gdy powierzchnię sypialnianą mamy trochę większą wypoczynek o dużych gabarytach jest jak najbardziej wskazany.
Łóżko 200x200 cechuje stylowe tapicerowane wezgłowie z wysoką jakością wykońćzenia. Obszycie lozka z wysokiej jakości tkanin Premium, w dotyku bardzo przyjemnych a zarazem odpornych na ścieralność.

Łóżko Kontynentalne posiada szkielet z płyty meblowej oraz drewna Dzięki czemu konstrukcja jest wytrzymała i bardzo stabilna nawet przy rozmiarze 200x200.
Skrzynia, która umiejscowiona jest w środku łóżka zawiera wygodny pojemnik na pościel, znajdują się tam też otwory dzięki czemu przy przechowywaniu pościeli zachowana będzie cyrkulacja powietrza.

Wygoda i komfort

Mebel idealnie sprawdzi się dla osób ceniących w łóżku
 wygodę, komfort naszego spania zazwyczaj zależny jest o rodzaju materaca. Często łóżko 200x200 wymaga dużego materaca, warto wybrać taki aby był też oczywiście wygodny i nie zamieniał nam naszego wypoczynku w mękę. Łóżko do sypialni to też trudniejzy wybór niż przykładowo łóżeczko dla dziecka ponieważ jest to też różnica gabarytów. Drugą sprawą przy tym łóżko jest też skomponowanie go tak aby pasował do tego wnętrza kolorystycznie jak i wprawiał w zachwyt od samego patrzenia.