Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Łóżko kontynentalne 160x200

( ilość produktów: 636 )

Co powinieneś wiedzieć o łóżku kontynentalnym?

 

Łóżko kontynentalne przede wszystkim przyciąga wzrok, często na wysokich, ozdobnych nogach stoją dwie skrzynie z pojemnikami na pościel, które są wypełnione sprężynami bonelowymi, a na nich materac kieszeniowy. Warto wiedzieć, że łóżko kontynentalne 160x80 ma dwa pojemniki na pościel. Dodatkowo dla nadania innej twardości powierzchni spania możemy położyć na łóżko materac nawierzchniowy topper. Do wyboru mamy wiele rodzajów wezgłowi, najczęściej spotykane to gładkie i pikowane.

Kontynentalne lozko dzięki swojej wysokości sprawdza się idealnie dla osób z problemami z kręgosłupem i dla osób starszych.

Dwa pojemniki na pościel zamiast jednego dużego jak w jak w łóżkach tradycyjnych. Każdy otwierany za pomocą automatu sprężynowego. Trzeba pamiętać również, że łóżko kontynentalne może być również bez pojemnika na pościel.

Montaż łóżka kontynentalnego dzięki jego prostej budowie jest banalnie prosta w przeciwieństwie do łóżka tapicerowanego, w którym często musimy składać wiele elementów i sami montować stelaż z kilkudziesięcioma listwami.