Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafy na wymiar

( ilość produktów: 51 )

Wybór idealnej szafy zajmuje często sporo czasu. Kiedy w końcu wybierzemy odpowiedni model, kolor i rodzaj drewna, to pozostaje tylko odwieczne pytanie, które spędza sen z powiek amatorom urządzania domu – czy ta szafa się u mnie zmieści? Bardzo często jest tak, że pomimo idealnego wyglądu i funkcjonalności, dana szafa, po prostu nie mieści się w naszym pomieszczeniu. Można wtedy zrezygnować i wrócić do żmudnych poszukiwań, ale jest też inna opcja. Szafa na wymiar.

Zaprojektuj swoją wymarzoną szafę!

Szafa na wymiar jest świetnym rozwiązaniem, jeśli nasze pomieszczenie jest niewymiarowe i ciężko jest dostać odpowiedni mebel, w meblowych sieciówkach. Decydując się na szafę na wymiar, jesteśmy w stanie stworzyć ją taką by idealnie spełniała nasze potrzeby. Personalizacja wnętrza jest szansą na perfekcyjne rozplanowanie całej swojej garderoby, która od teraz będzie mieściła się w jednej szafie. Oprócz wyboru układu wnętrza szafy, ważnym aspektem robienia szafy na wymiar, jest możliwość dodania wielu dodatków, które w normalnych sklepach meblowych są często rzadko spotykane. Przykładem takiego dodatku jest oświetlenie LED punktowe, które nada szafie niecodziennego, eleganckiego i futurystycznego charakteru. Drzwi przesuwne, to kolejna możliwość, która sprawia, że szafa zajmuje znacznie mniej przestrzeni. Standardowe drzwi na pełne otwarcie potrzebują dość dużo miejsca. Drzwi przesuwne nie tylko oszczędzają przestrzeń, ale także są niezwykle wygodne. Następnym ciekawym elementem, który możemy dodać przy projektowaniu szafy na wymiar, jest cichy domyk. Jest on coraz bardziej popularny ze względu na swoje niezwykle praktyczne zastosowanie. Nikt nie lubi odgłosu trzaskania drzwiami, a cichy domyk eliminuje ten hałas całkowicie.

Szafa na wymiar jest przede wszystkim meblem, który zmieści się do każdego wnętrza. Nerwy związane z mierzeniem i sprawdzaniem, czy szafa zmieści się do naszej sypialni, czy przedpokoju nie będą więcej zaprzątać głowy.

Ostatnio coraz bardziej popularna staje się szafa do zabudowy. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby szafa do zabudowy była szafą robioną na wymiar. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie wkomponować taką szafę w każde wnętrze.

Zamiast szukać ideału, stwórz go!

Największym atutem, który daje szafa na wymiar, jest pełna kontrola nad wymiarami naszego mebla oraz rozmieszczeniem jego wnętrza. Dzięki temu szukanie idealniej szafy w sklepach meblowych jest po prostu stratą czasu. W przypadku szafy na wymiar wiemy, że na pewno zmieści się ona do naszego pomieszczenia. Daje to przede wszystkim wiele możliwości pod względem projektowania wnętrz. Szafa, która idealnie wpasuje się w każdą wnękę stwarza przestrzeń, którą możemy zagospodarować w dowolny sposób. Właśnie z tego powodu rozwiązanie to jest ostatnio coraz bardziej popularne. Dlatego, jeśli wnętrze pomieszczenia jest niewymiarowe, nie warto męczyć się z szukaniem szafy, która akurat spełni te nietypowe wymiary, tylko należy postawić na szafę na wymiar.

 

Polecamy także: Szafy przesuwne, Szafy przesuwne z lustremSzafy uchylne

pixel