Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Łóżka kontynentalne 140x200

( ilość produktów: 623 )

A może łózko kontynentalne?

Coraz popularniejsze staje się kontynentalne łóżko. Odbiegamy od stereotypów, tradycyjnych rozwiązań i szukamy czegoś co odświeży i nada nowe znaczenie Naszym sypialnią. Wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i wprowadzamy do oferty łóżko kontynentalne 140x200.

 

Kilka słów, żeby Was przekonać

W przeciwieństwie do tradycyjnego łóżka tapicerowanego, łóżko kontynentalne z pojemnikiem jest wyższe co ma znaczenie dla komfortu wstawania i kładzenia się na łóżko. Zamiast jednego, dużego pojemnika, który jest często ciężko otworzyć mamy dwa pojemniki otwierane od boku łóżka. Łóżko jest wysoko nad podłogą, dzięki czemu mamy cyrkulację powietrza – jest to ważny aspekt dla osób ogrzewaniem podłogowym.

 

Różnorodność

Lozko kontynentalne w niczym Nas nie ogranicza. Mamy możliwość wyboru jego wysokości, wybierając opcje z nóżkami lub bez. W pakiecie mamy podstawowy materac bonelowy oraz materac kieszeniowy, końcową twardość powierzchni spania możemy zmienić dokupując materac nawierzchniowy. Możemy wybrać proste wezglowie lub pikowane wezgłowie. O kolorach nie będę się rozpisywać, ponieważ jest ich bardzo dużo i co roku jest ich jeszcze więcej, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla Siebie.