Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Narożniki wypoczynkowe do salonu

( ilość produktów: 228 )

Skojarzeń z rogami jest sporo i niestety nie zawsze są pozytywne. Jest wyliczanka „ślimak, ślimak pokaż rogi…”, ale są też diabelskie rogi, wiele mówi się też o tym, że siedzenie na rogu stołu przynosi pecha. Jest jednak taki róg, który każdemu powinien kojarzyć się dobrze – róg narożnika. Od niego nikt nie chce uciekać. Wręcz przeciwnie – narożniki wypoczynkowe to symbol wszystkiego, co dobre – wygody, komfortu, spokoju, odpoczynku. Wybierz narożnik meblowy z naszej oferty. Poznaj również naszą szeroką ofertę innych mebli, takich jak niesamowicie wygodne sofy wypoczynkowe, designerskie komody oraz industrialne ławy.

Narożniki do salonu na wagę złota

Może i z nutką przesady, ale wcale niemałą pewnością można powiedzieć, że narożnik meblowy jest idealny. To jak połączenie kanapy i łóżka, które sprawdzi się zarówno dla całej rodziny, jak i jednej osoby, która ponad wszystko ceni sobie komfort. To właśnie ów róg stoi za całym sukcesem narożnika meblowego. Pozwala na postawienie mebla nie tylko tam, gdzie do zagospodarowania jest kąt pokoju, ale też w odstępie od ściany, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Narożniki meblowe są uniwersalne, ale nie tylko ze względu na swoją ustawność. Pozwalają wygodnie siedzieć i leżeć, a wypoczynek w takich pozycjach nie jest tym samym, co leżenie na sofie, bo i możliwości ułożenia ciała jest znacznie więcej. Można leżeć na plecach i wciąż mieć idealne spojrzenie np. za okno lub na telewizor, można także leżeć na boku, czy brzuchu, bez konieczności rezygnowania z dobrego widoku. Jest jeszcze coś – można zakupić narożnik meblowy z funkcją spania, a więc mebel, który za dnia pełni funkcję wypoczynkowego, zaś nocą zmienia salon w sypialnię, z zachowaniem swojej wygody. Można więc powiedzieć, że narożniki wypoczynkowe są odpowiedzią na każdą potrzebę. Narożniki do salonu to specjalna kategoria tych wspaniałych mebli. Doskonale wpasują się do każdego pokoju dziennego. Urządzasz swój salon? Nasze narożniki do salonu to najlepszy wybór dla Ciebie!

Narożniki do salonu i ich zalety

Czy narożnik meblowy posiada jakieś wady? Nie, po prostu nie. Będzie większy niż sofa, wzbogacony prostopadłym modułem, ale to właśnie dzięki niemu ma tak wyjątkowy charakter. Styl, jaki prezentują narożniki wypoczynkowe, jest raczej prosty, a co za tym idzie – doskonale sprawdzą się we wnętrzach zaaranżowanych według różnych trendów. Nie oznacza to jednak, że nie można przebierać w formach – są narożniki wypoczynkowe w stylu skandynawskim czy nowoczesnym, ale każdy z nich cechuje się swego rodzaju minimalizmem. Za to jest w nich maksimum wygody! Odpowiednio szerokie siedzisko, wysokie oparcie i regulowane podłokietniki sprawiają, że już na pierwszy rzut oka widać, że narożnik meblowy jest stworzony do relaksu i oferuje zupełnie nową jakość wypoczynku. Forma leżanki przy jednym z boków może przywodzić na myśl sesje ze specjalistą… ale i tutaj nie ma co się dopatrywać pejoratywnych skojarzeń! W sumie leżenie na narożniku wypoczynkowym ma działanie niemal terapeutyczne – pozwala na nowy wymiar relaksu i odprężenia, uwalniając wyobraźnia i dając swobodnie przepływać lekkim myślom, uwolnionym spod jarzma pracy i obowiązków. W przestrzeń przy module idealnie wpasuje się mały, stylowy stolik kawowy, co razem będzie tworzyło idealne miejsce do spotkań towarzyskich, z kawą i pysznym deserem. Czy więc narożnikowi meblowemu można cokolwiek zarzucić…? Odpowiedź jest jasna. Chcesz urządzić kącik wypoczynkowy w swoim salonie? Poznaj koniecznie narożniki do salonu z naszej oferty!

Narożnik meblowy dobry na wszystko

Już wiadomo, że warto go wybrać. Na narożniku meblowym każda forma wypoczynku nabiera zupełnie nowego charakteru. Jest wystarczająco duży, by móc na nim grać w gry planszowe, czytać książkę czy oglądać telewizję, a nawet wygodnie się wyspać. Pomieści także kilka osób i z pewnością niejedna będzie chciała siedzieć w rogu – najwygodniejszym, strategicznym miejscu. Niezależnie od tego, czy wybierze się mały, czy duży narożnik meblowy, każdy będzie się cechował funkcjonalnością i na zawsze zmieni myślenie o rogach jako czymś nieprzyjaznym. Stylowe narożniki wypoczynkowe zmienią każdy salon w centrum rekreacyjno-rozrywkowe, sprawdzi się w każdym miejscu pokoju i co najważniejsze – wszystkim zapewni wygodny wypoczynek, taki z prawdziwego zdarzenia, w domowym zaciszu, w najlepszej wybranej przez siebie pozycji. Nasze narożniki do salonu są nie tylko wygodne, ale również zachwycają swoim niepowtarzalnym designem! Na skraju, na środku, czy na rogu – narożniki dają tyle możliwości, ile tylko ma się wyobraźni. To meble wypoczynkowe dla wszystkich, którzy chcąc czerpać z wolnych chwil jak najwięcej satysfakcji, mocy i przyjemności!

pixel