Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

FOTEL USZAK – nowy wymiar relaksu

2022-04-01
FOTEL USZAK – nowy wymiar relaksu

Wygoda, relaks, czy jak ktoś woli chillout, bez tych słów nie moglibyśmy zacząć opisywać wspaniałego skandynawskiego fotela LILA, który w ostatnim czasie zagościł na polskim rynku i zaprezentował się jako wielofunkcyjny element, idealnie wpasowujący się w każdą przestrzeń, która nas otacza.

Regulowane oparcie i nowoczesny, ale zarazem uniwersalny wygląd fotela LILA, to tylko dwie cechy, które już powodują, że mamy ochotę mieć go u siebie w domu lub też w hotelu, który prowadzimy. Więc kiedy dodamy do tego jeszcze wysokogatunkową tkaninę (sawana), z której tak zwany „fotel uszak” jest wykonany oraz powiążemy to z jego wielofunkcyjnością, dzięki której możemy na nim czytać książkę, spać czy też po prostu pić kawę, to myśl o zatopieniu się w jego „miękkich uszach”, staje się dla nas jeszcze bardziej atrakcyjna i intrygująca.

W zimowe oraz jesienne dni marzymy o tym, aby wrócić do domu, usiąść na kanapie, wziąć gorącą herbatę i delektować się swoim wolnym czasem. Możemy teraz wyobrazić sobie, że zamieniamy tę kanapę na swój fotel skandynawski LILA, który pozwoli nam w wyjątkowy sposób, we własnej przestrzeni, celebrować każdą chwilę, którą przeznaczamy na odpoczynek i relaks. Zasiadamy tylko w jednym miejscu i spotykamy się z wieloma możliwościami - możemy w nim pić gorącą herbatę, a za chwilę wyregulować jego oparcie na dogodną dla nas wysokość, następnie położyć nogi na skompletowany z nim podnóżek, który wykonany jest z tego samego wyjątkowego materiału i udać się w głęboki sen w wygodnym fotelu, który nadaje oryginalny styl na przykład naszemu salonowi lub naszej sypialni.

Kontynuując temat wysokogantunkowej tkaniny, jaką jest sawana – fotel ten znajdzie również swoje zastosowanie i zaprezentuje nam swoje zalety, nawet wtedy, kiedy za oknem będziemy odczuwali wysokie lipcowe lub sierpniowe temperatury. Bardzo często, niestety, męczymy się podczas upałów z niewygodnymi dla naszych ciał materiałami, z jakich zwykle wykonane są fotele lub kanapy w naszych domach.

Skandynawski fotel LILA i takiemu wyzwaniu sprosta!

Jego materiał nie pozwala na jakikolwiek, pojawiający się dyskomfort, związany z gorącymi porami roku. Możemy na nim bezpiecznie usiąść i wstać z niego bez poczucia, że naszym celem jest teraz droga prosto pod prysznic… Mówiąc o tak wyjątkowym materiale, jakim jest sawana, który opiewa ten skandynawski fotel, należy również dodać, że posiadanie takiego nowoczesnego mebla, jest dla nas idealnym rozwiązaniem, jeśli mamy wysokie wymagania pod względem jego jakości. Jest to idealny materiał do codziennego użytkowania – nie pilinguje się (czyli nie mechaci) i jest odporny na plamy. Poddawany testom na wycieranie się na mokro, jak i na sucho, zdaje je wzorowo - nie traci jakości swojej struktury, a także nie zmienia swojego koloru. Dzięki temu, fotel uszak, charakteryzuje się wyjątkowo wysokim standardem wykonania, jakim jest płócienny splot z drobną, gęstą i równą fakturą. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby opisywany fotel mógł również być spersonalizowany dla osób, które stawiają na meble łatwe w utrzymaniu czystości i na rynku polskim mamy dostęp do foteli uszaków, które zostały stworzone właśnie specjalnie dla takich osób. Ich materiał jest wodoodporny, co sprawia, że żadna plama dla nas, jak i dla fotela nie jest straszna.

Jak istotna jest dla Ciebie wygoda?

Fotel jest na tyle uniwersalny, że odnajdziemy w nim to, czego na chwilę obecną najbardziej potrzebujemy. W związku z tym, jest on również idealnym rozwiązaniem dla osób, które pracują w domowym zaciszu. Posiadając go, nie musimy już więcej spędzać czasu na twardym krześle lub szukać dogodnego miejsca w naszym mieszkaniu, które pozwoli nam odpowiednio otworzyć swój umysł. Fotel uszak zawsze dysponuje sprzyjającą atmosferą, dzięki której dużo lepiej poradzimy sobie z zadaniami, które mamy „na nim” wykonać.

Podnieść standard swojego biznesu..

Należy również zauważyć, że jeśli prowadzimy hotel lub pensjonat, to wizja wykorzystania w domu, tego podbijającego polski i światowy rynek skandynawskiego fotela, nie musi być u nas jedyną opcją jego zastosowania. Dzięki umieszczeniu tego innowacyjnego mebla w pokojach dla gości hotelowych, możemy znacząco podnieść jakość i prestiż prowadzonego przez nas biznesu. Pensjonat czy też hostel, już nie musi kojarzyć się z niewygodnymi łóżkami i twardymi materacami. Natomiast wysokiej klasy hotele mogą zaskoczyć swoich gości, czymś nowym, jeszcze rzadko spotykanym i dzięki temu bardzo interesującym dodatkiem wystroju. Dla wszystkich gości, będzie to także bonusowa strefa relaksu w osobistej przestrzeni, jaką jest wynajęty przez nich pokój.

Jesteś zainteresowany - KUP TERAZ !

Na chwilę obecną, w Polsce, skandynawski fotel LILA możemy zakupić przez Internet, dzięki sklepowi GREKPOL, który wprowadził go na łatwo dostępny dla nas rynek, czyli po prostu firma ta oferuje skandynawski fotel made in Poland. Fotel uszak, pojawia się w wyżej wymienionej firmie, w czterech uniwersalnych, ale jednocześnie modnych i utrzymujących się w obecnie panujących trendach kolorach, a są nimi: jasny szary, ciemny szary, niebieski oraz czerwony. Fotel i podnóżek oferowane są jako całość produktu, a na chwilę obecną cena jest bardzo atrakcyjna, ponieważ możemy ją zobaczyć już w wysokości 599 zł. Przy hurtowych zamówieniach firma GREKPOL jest w stanie zaproponować bardzo atrakcyjne warunki współpracy, a dotyczy to głównie managerów hoteli, którzy będą zainteresowani zakupem minimum piętnastu sztuk. Zamawiając produkt z tej firmy, dostawy możemy spodziewać się już od trzech do czternastu dni od daty złożenia zamówienia. Kontaktując się z polskim producentem skandynawskich foteli, którym jest firma GREKPOL, możemy uzyskać wszelkie ważne i kluczowe informacje np. o wymiarach takiego fotela.

Zaprezentowana funkcja rozkładania fotela LILA! 5 dostępnych pozycji

Powracając do zalet jakimi cechuje się ten innowacyjny mebel, warto zaznaczyć, że posiada on stabilną podstawę, jaką jest metalowa konstrukcja. Dzięki temu, zasiadając na nim możemy czuć się bezpieczni, a oprócz tego możesz cieszyć się jego wizualnymi walorami, jakimi są między innymi solidnie wykonane drewniane nogi, które specjalnie dla udogodnienia kupującego, są już obite wysokiej jakości filcami. Przy tym wszystkim, skandynawski fotel LILA, może nam zaproponować aż pięć kombinacji ustawienia oparcia, co powoduje, że mebel jest bardzo uniwersalny i jest w stanie sprostać naszym oczekiwaniom, głównie kiedy jesteśmy ludźmi, którzy na pierwszym miejscu stawiają swoją wygodę lub mają wysokie wymagania podczas standardowego wypoczynku.

Wysokiej jakości wykonanie skandynawskiego fotela LILA oraz wszystkie zalety jakie możemy zobaczyć, podziwiając jego walory wizualne, budzą w nas poczucie, że jest to element naszego życia, którego brakuje nam w naszym najbliższym otoczeniu. Myśląc o nim, chcielibyśmy zatopić się we wspomnianych jego „miękkich uszach”, a co za tym idzie, udać się w miejsce spokoju i całkowitego chillout-u, w które fotel uszak może nas zabrać.

Zapraszamy do zapoznania się z zaprezentowanymi na zdjęciach fotelami, które przybliżają ciekawy i interesujący wizerunek skandynawskiego fotela LILA!

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2022
pixel