Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Meble kubuś od grekpol – coś nowego a także przełomowego

2020-07-17
Meble kubuś od grekpol – coś nowego a także przełomowego

Łóżko piętrowe KUBUŚ 

Niektórzy z nas marzą o mieszkaniu w centrum, by mieć wszystko blisko i na “wyciągnięcie ręki”. Mieszkanie umiejscowione w wymarzonych dzielnicach charakteryzują się zazwyczaj małym metrażem, a co a tym idzie pokoje nie są dużej powierzchni, musimy je zatem odpowiednio urządzić, dopasować do naszych potrzeb, jak również do potrzeb naszych najbliższych, najmniejszych. 

Jak wykorzystać małą przestrzeń na wygodę, komfort i spokojny sen? 

Odpowiednie urządzenie pokoju dzieciom to nie lada wyzwanie każdego rodzica, a czasem zadanie architekta wnętrz. W jednym i drugim przypadku jedno jest pewne przestrzeń się nie zmieni a ilość dzieci jak jest do położenia może się tylko z czasem powiększyć. Firma Grekpol stworzyła z myślą o dzieciach oraz z myślą o małych pokojach łózko piętrowe KUBUŚ.   

Myśl przewodnia jaka towarzyszyła przy tworzeniu tego projektu łóżka to między innymi bezpieczeństwo, komfort i spokojny sen rodzeństwa w jednym pokoju. Łóżko Kubuś to solidne łóżko z drzewa sosnowego. Stelaż jak i inne elementy łózka piętrowego zostały wykonane z najwyższej jakości drewna. Zadbano o to by boki łóżka były odpowiednio zaokrąglone tak aby nawet najmniejsi użytkownicy czuli się bezpiecznie, dodatkowo zadbano o to by były odpowiednio wysoki tak aby nawet przy najbardziej aktywnych dzieciaczkach było wszystko pod kontrolą. Firma Grekpol znając potrzeby wynikające z małych pomieszczeń dodała świetne rozwiązanie na przechowywanie pościeli. W łóżku na dole konstrukcji umiejscowiona jest duża szuflada, w której bez problemu możemy chować pościel, a jak zaistnieje potrzeba również zabawki bądź inne drobiazgi z dziecięcego pokoju. 

Mebel jest na tyle przemyślany w swojej konstrukcji, że możemy bez problemu zrobić z niego dwa oddzielne łózka i przenieść dzieci ewentualnie nowych pokoi bez dodatkowych kosztów. Możemy również dostosować do kolorystyki pokoju, ponieważ łózko występuję w dwóch kolorach olcha i sosna. W zestawie łózka piętrowego Kubuś znajduje się drabinka do wspinania na piętro łóżka, materace piankowe, które świetnie odciążają kręgosłup po całym dniu zabawy. Biorąc pod uwagę spontaniczność najmłodszych zastosowane został również zdejmowane pokrowce na materace, którą mają zapewnić komfort czyszczenie w użytkowaniu codziennym łóżka. Dodatkowo duża przestronna szuflada do przechowywania zastała wyposażona w kółka, tak aby jednym ruchem każdy mógł dostać się do środka i odszukać swoją rzecz. Kółka są tak zamontowane, aby nie dostarczały dodatkowych bodźców słuchowych a co za tym idzie wysuwanie szuflady odbywało się najbardziej cicho jak to możliwe, gdy to na przykład zapragniemy czegoś z szuflady a nasze pociech właśnie śpią, a wiemy jak bardzo nie chcemy ich obudzić.  

Sypialnia naprawdę cicha, czy to możliwe? 

Chcielibyśmy aby nasz sen był niczym nie zaburzony, abyśmy się wysypiali a zaraz rano po wstaniu nasze ciało czuło się naprawdę wypoczęte i gotowe do działania. Wiemy również dobrze jak ważny jest sen u naszych pociech, dzieci sa szczególnie wrażliwe a noc dla nich to nie jednokrotnie stres związany z separacją od rodziców. Firma Grekpol myśląc o tym i odchodząc globalnie do produkcji mebli zwłaszcza jeżeli chodzi o pokoje młodzieżowe i dziecięce dostarcza nam rozwiązania, które maja połączyć najważniejsze kwestie związane z przebywaniem w pokoju dziecięcym czy też w sypialni . Stosuje od lat innowacyjne rozwiązania w których dba o każdy aspekt. Grekpol wie, jak dużą odpowiedzialnością jest tworzenie mebli aby można było z nich korzystać w pełni bezpiecznie i funkcjonalnie. Klienci darzą dużym zaufaniem markę Grekpol i z chęcią wracają po kolejne produkty ciesząc się ich niezawodną jakością a co za tym idzie pozostają na lata w stanie nienaruszonym.   

Łóżko kubuś - innowacja, jakich mało? 

W łóżku piętrowym Kubuś zadbano o najmniejsze szczegóły i przemyślano wszystko. Idealne rozwiązanie również dla rodzin, które myślą o powiększeniu mieszkania w przyszłości, ponieważ wówczas wystarczy tylko dąć pięto łóżka i postawić je na podłogę i korzystać z indywidualnego łózka. To takie proste. Stawiamy na prostotę w wyglądzie naszych mebli tak aby można było je w komponować w wiele przestrzeni przez architektów jak tez w przypadku samodzielnego projektu rodziny swojego mieszkania. Rodziny bardzo często decydują się na rozwiązania kompaktowe, duża zasługa również w tym architektów którzy cenią sobie formę “less is more” , a łóżko piętrowe Kubuś idealnie wpisuje się w tą idee. Projektując meble na początku drogi, zawsze robimy szeroki rekonesans potrzeb i tego klient chciałby, jeżeli mógłby, to oznacza, że dokładnie wiemy czego potrzebują i o jakim komforcie marzą. Klienci marzą o komforcie a my dążymy do tego by przez swoje innowacyjne produkty dać im ten komfort. Dlatego od tylu lat jesteśmy na rynku a w zasadzie jesteśmy do dyspozycji klientów, którzy cenią sobie ciekawe rozwiązania połączone z ciekawą forma. Nam udaje się to zawrzeć w jednym produkcie mnożąc to na inne produkty naszej marki.  

Mamy już dużą bazę zadowolonych klientów a jest to dla nas najlepszy bodziec do nieustannego działania w naszej branży. Tworzenie i dawanie radości z korzystania to największa radość tworzenia i produkowania mebli na najwyższym poziomie jakości i użyteczności mebli również do pokoi młodzieży i dzieci, bo wiemy, jak potrafią być nieobliczalne w swoich pomysłach, dlatego tworzymy zawsze biorąc pod uwagę wszystkie aspekty i normy bezpieczeństwa dokładając do tego styl i klasę, aby wzbudzać zachwyt w postrzeganiu całego wystroju mieszkania. Cieszymy się że nasze projekty goszczą w domach, mieszkaniach, projektach i są ponad czasowe. Przez wiele lat biorąc udział w życiu mieszkańców, rodzin i że zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie, jeżeli chodzi o wystrój wnętrza.  

Podsumowanie 

Warto wziąć pod uwagę przy aranżacji wnętrza meble polskiego producenta Grekpol, ponieważ ich unikalność wpisuje się w wiele potrzeb rodzin jaki i potrzeb działań na dzień codzienny. Łatwe w użyciu, proste w działaniu dostarczają satysfakcji na co dzień i komfortu w nocy. Z meblami Grekpol, zawsze dostaniesz to czego potrzebujesz a satysfakcja najbliższych będzie nieoceniona. 

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2020
pixel